Sigortalı Eşya Depolama

Garantili Eşya Depolama 

Sigortalı eşya depolama firmaları arasında yer alan bir firmayız. Maddi ve manevi kayba uğramanıza engel olarak eşyaların taşınabilmesi oldukça önemli olmaktadır. Taşımacılık sektörünün her geçen gün biraz daha gelişim göstererek ilerlemesi ile beraber ev taşıma şirketlerinin sayısı da o doğrultuda artış göstermeye başlamıştır. Ancak şirketlerin hepsi aynı oranda kaliteli olmamakta ve güven teşkil eden durumlara olanak verirler.

Alanında çok önemli bir yere sahip olan firmamız size güven, kalite ve kusursuz hizmeti sağlamak adına uzman personeller ile çalışmaktadır. Firmamız sadece sizin eşyalarınızı değil bizi tercih ettiğiniz için aynı zamanda taşımaktadır. Bundan dolayı işini titizlikle yapmakta ve müşterilerine güven duygusunu yaşatır. Bizi tercih eden müşterilerimizin istekli doğrultusunda çalışıyor ve onları mutlu etmek adına elimizden geleni yaparak ilerleriz. Evinizin eşyasının taşınması adına bizleri tercih ettiğiniz anda size olan sorumluluğumuz ve hizmetimiz başlar ve bu şekilde devam eder.

Sigortalı Eşya Depolama Firmaları Kalitesi

Sigortalı eşya depolama firmaları ile bizlerden hizmet talep ettiğinizde çalışanlarımız eşyalarınızın nasıl taşınabilirliği konusunda karar vermekte ve ekipmanlarını ona göre düzene sokmaktadır. Eşya sayısınız belirli bir değerden fazla ise firmamızın bünyesinde bulunan asansörlü taşıma sistemi sizin adınıza en doğru yöntem olmaktadır.

Özellikle dar apartmanlarda büyük eşyaların zemin alana indirilmesi oldukça zor olmakta ve eşyalar kırılma ve çizilme gibi çeşitli yıpranmalara maruz kalmaktadır. Ancak asansörlü taşıma sistemleri ile beraber eşyalar direkt olarak camdan veya balkondan asansör kullanılarak taşınmakta ve taşıma işlemi hızlandırılmaktadır. Sizlere eşyaların depolama hizmeti veren firmamız eşyalarınızı bir sorumluluk dahilinde taşımakta ve sizlere bunun güvencesini vermektedir. Büyük veya küçük olan bütün eşyalarınızı güvence altına alan şirketimiz sizlere hasarsız taşıma sözü vermektedir.

Sigortalı  eşya depolama  arasında olan firmamız, uzun yol boyunca taşınacak olan eşyaların paketlemesi o doğrultuda sağlam ve özel yapılmalıdır. Bunların dışında eşyaların hasar görmemesi adına eşyaları taşıyan arabaya eşyalarınızın yerleştirilmesi düzgün ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Doğru konumlandırılmayan her eşya modeli, yolda yaşanan sarsıntılarda kırılabilmekte ve hasar görebilmektedir. Eşya depolama firmamızı tercih etmeden teklif durumundan önce eşyalarınızın miktarı belirlenir, sonra taşıma yöntemi belirlenir ve o doğrultuda karşılıklı olarak uygun fiyat belirlemesi yapılır.

Sigortalı Eşya Depolama
Sigortalı Eşya Depolama

Ev Depolama İşlem Süreçleri?

Sigortalı ve eşya depolama firmaları arasında olan firmamızda, ev eşyaları fiyatları araştırmaktan daha farklı bir süreç gerektirir çünkü ev eşyaları için depolama hizmetini sunan firmanın güvenilir ve kameraları hizmetinin olması en temel önceliktir.

Eşyalarınızın özenle paketlenmesi ve ardından taşınması ve talep ettiğiniz süre boyunca muhafaza edilmesi bütünlük gerektiren bir süreçtir. Ev depolama işleminde ev eşyalarınızın hepsi dilediğiniz lokasyondan teslim alınır, konteynerlere özenle yerleştirilir ve depolama alanında muhafaza edilir. Anahtarları sadece sizde bulunan depo dilediğiniz zaman eşyalarınızı alabileceğiniz şekilde korunur.

 Ev Depolama İşleminde Neler Depolama Yapılır?

Sigortalı eşya depolama firmaları arasında olan firmamızda, depolama işleminde evin taşınması ya da yenilenmesi sırasında değişen ya da kaldırılan eşyalarınızı ve mobilyalarınızı depolayabilirsiniz. Mevsimlik kullanmış olduğunuz spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye taşındığında ihtiyaç duyacağı eşyaları, önemli evraklarınızı, mevsimlik kıyafetlerinizi, nadiren kullanılan büyük cihazlarınızı son derece güvenle saklayabilirsiniz. Hiçbir eşyanızda hasar, kayıp ya da başka bir aksilik durumu ortaya çıkmaz ve önlemler alınır.

Ev Depolama İşlemi Nasıl Oluyor?

Sigortalı eşya depolama firmaları arasında olan firmamızda koruma işleminde öncelikle ev adresinize kontrol için ekspertiz gönderilir ve bu sayede eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir. Böylelikle nasıl bir teknikle paketlemenin yapılması gerektiği ve taşınmaları gerektiğine dair temel bir rota da çizilmiş olur.

Depolama aşamalarından bir gün önce ön paketleme işlemleri yapılır. Korunaklı ve hasara yer bırakmaksızın paketlemesi yapılan tüm eşyalar, planlanan tarihte adresinizden alınır ve size özel kişisel deponuza yerleşimi sağlanır. Bireysel eşyalarınızı ya da ticari iş mallarınızın güvenli bir biçimde talep ettiğiniz süre boyunca özel depolarda saklayabilir ve sizin istediğiniz bir zaman eşyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Firmamızı detaylı olarak inceleyerek en ideal hizmet seçeneklerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Alanında yeterli tecrübesi olan ekibimiz ile beraber evinizde sürekli kullandığınız eşyalarınızın taşımacılık ve depolama süreçlerinde destek oluruz. Başarılı evden eve depolama çözümlerimizden birisi olan bu depolama çalışmalarımızdan bilgi aldıktan sonra işlem sağlatabilirsiniz. Eşyalarınızın depolama alanlarımız içinde durduğu süre olarak farklı  çözümleri bulunur. Bu çözümler arasında haftalık kullanma ya da aylık kiralama modeli en çok talep edilenler arasındadır.