Kiralık Depo Fiyatları

Oda Depo SeçenekleriDepolama Ücretleri
(6+Ay Sürekli Depo Fiyatlarında %20İndirim Mevcut)
Mini Depolama
Oda Depolama
1+0 Ev Eşyası Depolama
1+1 Ev Eşyası Depolama
2+1 Ev Eşyası Depolama
3+1 Ev Eşyası Depolama
4+1 Ev Eşyası Depolama
200Tl
500TL
450TL
600TL
900TL
1200Tl
1500Tl

 Eşya Depolama Fiyatları

Kiralık depo fiyatları kiralama yapacağınız depo alanı ve depo süresine bağlı olarak farklılık gösterir. Şehir ya da ülke değiştirme gibi nedenlerle veya evlilik hazırlığı süreçlerinde fazla gelen ve ortada kalan eşyaların nereye konulacağı ciddi bir problem haline gelebilir. Fazla eşyalarını atmak ya da satmak istemeyen veya Yeni almış oldukları eşyalarını belli sürelerine güvenilir bir şekilde güvenilir bir alanda muhafaza etmek isteyen kişiler firmamız ile iletişim kurabilirler.

Eşya depolama firmaları açısından sektörel manada hızlı bir gelişim gösteren Büyük şehirlerde ticaret merkezlerinin fazlalığı göç alma oranının yüksekliği gibi nedenlerle kiralık depoya ihtiyacı doğuyor. Firmamız olarak kiralık depo ihtiyacı olan tüm müşterilerimize ihtiyaçları dahilinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.  Kiralık depo fiyatları sezon durumuna ve eşyaların miktarına bağlı olarak farklılık gösterir.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama işlemi eşyaların belirli bir süreliğinde muhafaza edilmesi şartı ile depolama şirketlerine bırakılmasıdır. Bu hizmet yer sıkıntısı yaşayan kişiler için oldukça avantajlıdır.  Kiralık depo fiyatları depolanacak olan eşyaların boyutu ve depolama süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca farklı şehirlerde farklı depolama fiyatları geçerli olabilir. Şirketler taşınma eleman görev değişikliği çalışma sistemi değişikliği geçici şube kapanışı gibi farklı nedenlerle ofis eşyası depolama alanlarına sıklıkla ihtiyaç duyarlar. Firmamız olarak ofis eşyası depolama hizmeti ile müşterilerimize destek oluyoruz. 

Eşya Depolama Firması 

Eşya depolama hizmeti sunan firmamız olarak eşyalarınızı sözleşmeli bir şekilde teslim alıyor ve itina ile paketledikten sonra sizin için ayrılan Kiralık Depo Fiyatları bölümünde güvenli bir şekilde saklıyoruz. Eşya depolama süreci boyunca meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı tüm depolama alanlarımız sigortalıdır. Depolarını temizliği böcek  ve haşerelere karşı düzenli olarak yapılır. Yangın deprem gibi afetlerde göz önünde bulundurularak yer seçimi yapılan eşya depolarında sigortalı bir şekilde tüm eşyalarınız güvende olur. Eşya depolama firması konusunda araştırma yaparken bu konulara Özen göstermeniz gereklidir. Firmamız olarak kaliteli eşya depolama firmaları arasında ilk sırada yerimizi almış durumdayız. Eşyalarınızı paketlemeden istiflemeye kadar her anında büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. 

 

Eşya Depolama Hizmetleri 

Eşya depolama işleminde hem ev hem de ofis depolama konusunda pratik depolama hizmeti sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz çözümler ve depolama hizmetlerimizde anlayışlı yaklaşımlarımız ile kurumsal çalışmalarımızda ve bireysel hizmetlerimizde bir bütün olarak hizmet veriyoruz. Eşya depolama konusunda firma arayışınızda firmamız en doğru adrestir. Uzun yıllardır bu sektörde sunmuş olduğu milyonlarca hizmette daima başarısından söz ettiren firmamız olarak müşterilerimize güvenli alanlarda eşya depolama fırsatı sunmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının muhafaza edilmiş olduğu depolama alanlarının her birinde ayrı ayrı olacak şekilde güvenlik kamera sistemleri yer alır. Ayrıca buna ilaveten güvenlik personellerimiz depolama alanlarımızı 7 gün 24 saat kontrol eder. 

Kiralık Depo Fiyatları
Kiralık Depo Fiyatları

Güvenilir Kiralık Depo

Firmamız olarak eşya depolama konusunda sizlere güven ve teminat sağlıyoruz. Emanet olarak almış olduğumuz ve depoladığımız her bir eşyanın doğru şartlar altında korunduğundan emin oluyoruz. Eşya depolarımızın kontrolleri her ay düzenli olarak yapılır. Depoların iç alanları ayda bir kez ve haftanın belli günlerinde ihtiyaca göre temizlenir ve ilaçlanır. Depolama alanlarında nem küf veya herhangi bir haşere olmaması için sıkı bir şekilde tedbirimizi alıyor ve bu alanda hizmet veren en iyi kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz. Firmamız olarak eşya depolama alanlarımıza güveniyor ve işletmemizin en güvenilir tek adres olduğu konusunda sizlere güvence veriyoruz. Kiralık depo fiyatları ile ilgili bilgi almak isterseniz firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kiralık Depo Fiyatları

Ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamız olarak nakliye ve depolama alanlarında eşyaları dış etkenlerin verebileceği her türlü zarardan korunmak için kaliteli ambalaj işlemi yapıyoruz. Paketli şekilde uzun süre boyunca muhafaza edilecek olan eşyalar için malzeme kalitesi son derece önemlidir. Firmamızda buna uygun olarak kalite standartlarından asla ödün vermiyor ve müşterilerimiz için her daim en iyisini seçiyoruz. Eşya taşımak için kullanmış olduğumuz araçlarımız taşımacılık sektörünün en kaliteli ve üst model araçlarıdır.  Eşya depolama konusunda güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişim kurarak kiralık depo fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.