Eşya Depolama

+1  Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda farklı çözümleri sunan bir firmayız. Nakliye alanında kaliteli ve modern araçları kullanarak her türlü eşya modeliniz için kısa zaman dilimleri içinde tamamlanan paketleri sunarız. Eviniz içinde aktif olarak uzun zamandan beri kullanmış olduğunuz her türlü eşya modeli için kalın hava kanallı ambalaj modelleri kullanırız.

Bu hava kanallı olan ve sürekli kullanılan ambalaj modelleri sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kısa süreler içinde hızlı nakliye modelimiz kullanılabilir. Hızlı olan bir taşıma modeli için genel anlamda iş yerleri için tercih edilen bir çalışma modelidir. Kurumsal iş  yerleri içinde kullanılan eşyaların, yeni adresleri içine kısa süreler içinde varış yapıyor olması gerekir. Çünkü iş sürecinde aksama olmamasına özen gösterilmelidir.

Eşya Depolama Çalışması Nedir

Eşya depolama ile beraber bizlere ulaşım sağladığınız zaman eşyanızın depolama ücretleri konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Her eşya kategorisinde yer alan ürünler için depolama alanları içinde tutulan süreye karşılık ücretleri farklıdır. Bu duruma güncel anlamda ek olarak eşyanızın depolama alanlarımız içinde duracağı süreye göre de ücretlendirmeleri değişken değerde olmaktadır.

Örneğin buzdolabı elektrikli eşyasının depolama süresi ile kıyafetlerin depolama süresi arasında ücret konusunda ciddi farklar bulunur. Bu nedenden dolayı nakliyat taşımacılık çalışmalarında genel olarak eşya modellerine göre depolama çalışmaları ve taşıma süreçleri farklı olur. Belirli bir süre depolanma odalarında ve alanlarında eşyanızın tutulması talepleriniz için nakliye firmamıza doğrudan ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Şehir İçi Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda gereken desteği sunan ve başarılı çalışmalar yapan bir firmayız. Nakliye iş modelimiz içinde yapılması gereken tüm güvenlik önlemlerini alıp ardından eşyalarınızın taşınmasını sağlarız. Eşya taşımacılık işlemlerimize ek olarak yapılan bu depolama çalışmalarımız için her eşyanın modeline göre süresi ve ücreti belirlenir.

Eşyalarınızın türüne ve yapısına göre bu alanlarımız içinde tutulduğu süre için ek ücretler çıkar. Eşyalarınızda hasara uğrama ya da en çok olan kaybolma sorunlarına karşılık gereken tüm güvenlik önlemleri alınır. Güvenlik departmanımız sayesinde tüm alan içinde olan eşyalar kontrol edilir. Her müşterimiz için depolama alanı içinde olan eşyasının yeri farklıdır. Bu nedenden dolayı karışma ihtimali ortadan kalkar.

Nakliye Çalışmalarına Farklı Hizmetler

Eşya depolama konusunda yerinde çözümler sunan bir nakliye firmasıyız. Nakliye firmamız içinde aktif olarak kullanılan tüm araçlarımız, eşya taşımacılık işlemleri için özel üretilmiştir. Örneğin ambalajlama yaparken bu aşamada kullanılan hava kanallı ambalaj modelimiz ile daha sağlam bir şekilde eşyalarınızda paketleme sağlanır.

Eşyaların sağlam olarak ambalajlama yapılabilmesi gerekir. Sorun yaşamadan başarılı bir nakliye süreci için ek olarak belirli güvenlik önlemleri de alırız. Bu önlemler arasında yer alan ve sıklıkla kullanılan bir sistem olarak sigortalı nakliye depolama modelidir. Sigortalı bir nakliye modeli olduğu için eşyanızın süreç içinde olumsuz bir durum ile karşılaşması durumunda belirli bir bedel karşılığında güvencesi sağlanır. Bu bedelin ücretinin belirlenmesi, eşyanızın mevcut kategorisine göre değişkenlik gösterir.

Türkiye Nakliyeci

Eşya depolama ile ayrıntılı bilgi alabilmek adına kurumsal nakliye firmamıza ulaşım sağlamalısınız. Modern anlamda taşınacak tüm eşyalarınızın dilediğiniz adres içinde taşımacılık ve yeniden kurulum işlemlerini sağlarız. Nakliye paketlerimiz içinde yapılan bu çalışmalar arasında farklı bir sistem bulunur.

Asansör sistemleri ile beraber eşyanızın sorunsuz bir biçimde zemin alana indirilmesi sağlanır. Başarılı ve sorunları çözen bir nakliye firması olarak evinizde kullanmış olduğunuz her türlü eşya modeli için bu çalışmalarımız sürekli olarak devam eder. Nakliye süreci bittikten sonra da talep etmiş olduğunuz durumlar için destek verilebilir. Kurulum işlemi gerektiren bazı eşya modelleriniz için yeniden kurulum sağlanır. Bazı paket modellerinde ek olarak yer alabilir, bazılarında ise ücretsiz sunulur.

Depolama ile Kurulum İşlemleri

Eşya depolama işlemlerinde yerinde işlem modellerini uygularız. Aklınızda olan her eşya depolama çalışmalarında firmamızdan gereken desteği alabilirsiniz. Nakliye anlamında da yerinde tamamlanan taşımacılık paketlerimiz bulunur. Sizde her konuda bilgi almak ve ardından uygun bir zaman belirlemek için firmamıza ulaşım sağlamalısınız. Hem kurumsal olan firmalar için hem de bireysel nakliye çalışmaları için gereken desteği sunuyoruz.

Lider eşya taşımacılık firmaları arasında yer alan firmamız, sizlere aynı zamanda depolama hizmetleri de sunuyor. Firmamıza ulaşım sağlamak adına çalışma saatlerimiz içinde telefon ile çağrı yapmalısınız. Depolama çözümlerinde, İstanbul ve her ilden gelen talepleri karşılarız. Kurumsal çalışma modeli olarak bu alanlarımızın hepsi güvenlik kameraları ile korunur. Korumaların sağlandığı firmamıza ulaşabilirsiniz.