Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama şirketi hakkında Beşiktaş Eşya Depolama Şirketi olarak en uygun ve yüksek prestij sahibi olan depolar ile en iyi şekilde sahip olabilirsiniz. Hemen Fiyat Almak için : 0212 416 1634 Numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz

 

Beşiktaş Eşya Depolama 

Beşiktaş Eşya Depolama firması Nedir ? Sorusuna verilebilecek en iyi cevap Beşiktaş ilçesinde bulunan Ev Eşyalarının Depolanmasıdır. Peki depolanma işlemi nasıl gerçekleşmektedir? sorunuzu duyar gibiyim. Eşya Depolama işlemi için firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde uygun bir zamanda eşyanıza ekspertiz işlemi uygulanır tüm detaylar ve aklınızdaki sorunlar giderilmiş olup anlaşılan tarih için araç ve ekip ayrılması yapılır. Böylelikle en sağlıklı şekilde Beşiktaş Eşya Depolama işlemi yapılmış olur.

Kurumsal Beşiktaş Eşya Depolama Firması

Depolama alanların hijyenik, eşya sağlığına zarar vermemesi son derece önemli olmaktadır. Bunun yanı sıra depolama alanlarında eşyanın kişiye özel depolama hizmeti verilmesi ekstra eşyanın istiflenmesi önem istemektedir çünkü ev eşyası üst üste yığılması yapılırsa eşyalar zamanla hasar görebilir. Depolama alanındaki eşyaların karışmaması önem göstermektedir. Firmamız bu durumdan kaçınmak için raf sistemi ve kafes sistemini işlemektedir. Sizlere Kafes sistemini sizlere daha detaylı bir şekilde açıklamak isterim; Kafes sistemi, sadece sizin eşyanızı muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Raf sistemi ise eşyanız numaralandırılarak muhafaza etmektedir

Sigortalı Beşiktaş Eşya Depolama

Sigortalı Beşiktaş Eşya Depolama işlemlerinde firmamız gelen talep doğrultusunda eşyanızı sigortalamaktayız. Bununla beraber kurumsal hizmet verip mağdur olma riskiniz ihtimaller doğrultusunda bile gerçekleşmemektedir. 

Beşiktaş Eşya Depolama
Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Türü0-6 Aylık Depolama Ücreti+6 Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250₺200₺
Konteyner Depolama500₺450₺
1+0 Oda Depolama450₺400₺
1+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı550₺500₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı750₺700₺
3+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı950₺900₺
Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş Eşya Depolama Ücretleri için firmamızdan destek almanız en doğrusu olacaktır. Haftalık, Aylık ve yıllık için eşyanız emin ellerde olmuş olur. Beşiktaş depo kiralama hizmeti için İster Whatsap’tan online ister yerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyat teklifi isteyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.