Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama Hizmetlerinde 2022 Yaz Kampanyası Başladı.


Evinizde Fazlalık Olan Eşyaların Depolama hizmetinde sizlere her türlü imkanı sağlamaktadır.
Eşya Depolama Hizmeti olarak oda şeklinde hizmetimiz mevcut.

Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama hizmetini detaylı anlatımını yapacağımız yazımızda ekstra olarak Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları ve Ataşehir Eşya Depolama Nedir? gibi konularına açıklık getirmiş olacağız. İstanbul’un bir ilçesi olan Ataşehir son zamanda artan nüfus ve kentleşmenin en yoğun olduğu ilçelerden bir tanesidir.

Ataşehir eşya depolama nedir sorusuna cevap olarak, evini veya işini değiştirmek ve bunu zarar vermeden eşyalarını saklamak isteyenlerin tercih ettiği bir hizmettir denilebilir. Depolama şirketlerinin yanı sıra nakliye şirketleri de depolama hizmeti verilir. Uzmanlaşmış şirketlerin performansı, malların depolanmasını bir  yan iş olarak gören uzmanlaşmış şirketlerden niteliksel olarak daha yüksektir.

Ataşehir eşya depolama şirketi olarak belirlediğimiz kalite standartları içerisinde müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli iyileştirme yapmaktayız. Profesyonel bir anlayışla kaliteli hizmet sunmak için uzman depolama departmanımızda deneyimli ekip hizmet verir. Ataşehir eşya depolama profesyoneller tarafından düzenli olarak temizlenir ve depoda eşyalara zarar verebilecek haşerelerin yaşamasına izin verilmez. 

İnsanlar, zorunlu ev veya işyeri tadilatları sırasında eşyalarını depolamak için bir depoya ihtiyaç duydukları için antrepo hizmetleri talep ediyorlar. Ataşehir depolama alanı bizim uzmanlık alanımızdır. Ürün depolama hizmetini bizden kullanabilirsiniz. Mülkünüzün paketlenmesinden depomuza yerleştirilmesine kadar tüm süreç boyunca mülkünüzün korunması tarafımızca garanti edilir.

Ataşehir Depo Şirketi Hizmetleri

Ataşehir’in depolama sektörü, insanlar tarafından yoğun talep gören bir sektör olduğu için birçok firmanın yer aldığı bir sektördür. Depolama alanı, bir nakliye şirketi ile bir depolama şirketi tarafından ortaklaşa işletilen bir alandır. Bu alana girdiğimiz ilk günden itibaren her zaman kendimizi ve çalışanlarımızı en üst düzeyde hizmet verebilmek için geliştirmeye çalışılır. Ataşehir eşya depolama firması olarak tüm depolama alanlarında temizlik ve güvenlik en önemli önceliktir. Önemli müşterilerin eşyalarını hijyenik tutmak için tüm depolar düzenli olarak ilaçlanır. Ataşehir eşya depolama alanı avantajından dolayı diğer firmaların sağlayamadığı hizmetleri de sağlanır. 

Atasehir-Esya-Depolama
Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

Marangozluk hizmetleri ev eşyası depolama şirketleri, bagajınızı paketlemeden önce parçalanması gereken şeyler için de doğrama işleri yapar. Bu alandaki uzmanlar, daha kolay nakliye ve depolama için dolapları, mobilyaları ve koltukları daha küçük parçalara ayırır. Depolama yerimiz Ataşehir eşya depolama hizmeti verirken önemsediğimiz bir diğer konu ise depolama alanının temiz ve güvenli olmasıdır. Düzenli olarak dezenfekte edilen temiz ve sağlıklı bir depolama alanı bulunmaktadır. Malların depoya yerleştirilmesi aşamasında paketlenen ürünler araçla birlikte depoya taşınır ve ardından müşteriye özel bir alanda depolanır. Her müşterinin bir depolama yeri vardır, bu nedenle eşyalarınız diğer ürünlerle karıştırılmaz.

Evden veya iş yerinden eşyalar depoya ulaştıktan sonra eşya sayısı ve türü belirlenecektir. Sayım yapıldıktan sonra listedeki eşya sayısı kayıt altına alınacak ve bu liste imzalanan depolama sözleşmesine eklenecektir. Müşteri, sözleşmenin ve listenin bir nüshasını tutar, diğer nüshasını saklanır.

Ataşehir kiralık depolama firması olarak eşyalarınıza zarar vermemek için ürünlerimizi uygun ve güvenilir bir depolama lokasyonunda saklıyoruz. Mülk depolama hizmetiniz öncesinde size fiyat bilgisi vereceğiz ve onayınız sonrasında işleme başlayacağız. Ataşehir depoları için kiralama fiyatları müşteri sayısı ve yoğunluğu, malın depoya uzaklığı ve malın taşındığı araç sayısına göre belirlenir. Ataşehir ev eşyaları için depolama fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bunun en önemli nedeni ise işletmenin hizmet kalitesi ve sunduğu imkânlardır.

Fiyat her iki tarafı da tatmin edecek şekilde ayarlanmıştır. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışanlarımızın emeklerinin ödüllendirilmesine de özen gösteriyoruz. İnsanlar güvenebilecekleri bir şirket gibi olurlar ve herhangi bir iş için sektördeki en iyi konumdadırlar. Depolama sektörü de güvenilir bir sektördür.  Ataşehir eşya depolama güvenliğine ve temizliğine her zaman özen gösteriyoruz. Nem nesnelere zarar verebilir. Yolsuzluk deformasyona neden olur. Ancak ortamın nemini kontrol ederek bunu önleyebilirsiniz. Mülkünüzün çalınmasını önlemek için 7/24 izlenen bir kamera sistemi oluşturuyoruz.

Hem nakliye sırasında hem de depolama sırasında oluşabilecek hasarları önlemek için bir dizi önlem alınmalıdır. Eşyalarınız depomuza gelmeden önce özenle paketlenir. Ve depomuzda güvenle taşınır ve korunur. Bu sigorta ürünleri anlamına gelir. Ataşehir kiralık deposu, kullanmak istemediğiniz veya elden çıkarmak istemediğiniz ürün kategorilerini depolamanıza olanak tanır. Depolama alanımız güvenli bir şekilde korunmaktadır ve depolama koşulları iyidir. Eşyalarınız son derece hijyenik bir ortamda saklanır.

Ataşehir eşya depolama Eşyalarınız ikamet ettiğiniz bölgeden profesyonel personelimiz tarafından kabul edilecektir. Paketleme/paketleme, araca yükleme yapılmadan en doğru şekilde yapılır. Depomuzda özel oda sistemimizi de tercih edebilirsiniz. Profesyonel personelimiz de eşyalarınızı taşıyacak ve yükleyecektir. Eşyalarınızı aylık, yıllık veya daha uzun süre saklayabilirsiniz. Ataşehir’in ev eşyalarının depolanması, dönem ne olursa olsun her zaman kaliteli hizmet verilir.

Ataşehir eşya depolama alanımız güvenli, teknik avantajlara sahip ve eşyanın nefes almasını sağlayan havalandırma sistemine sahiptir. Ayrıca eşyalarınız kaybolmaya veya çalınmaya karşı sigortalıdır. Bir kalemin hisse senedi fiyatı için bu, hizmetin başlangıcında bilinebilecek ücretsiz bir uzman tarafından belirlenir. Ataşehir’in depolama fiyatı eşya sayısı, ağırlık ve talep edilen ek ayrıcalıklara göre belirlenir.

Ataşehir Eşya Depolama Kaç Kişi İle Gerçekleşir?

Ataşehir Eşya Depolama işleminde kişi sayısı eşya hacmine ve bir çok unsura göre değişiklik göstermektedir. Bunlarla beraber nakliye aracın bina girişine uzaklığı, eğer eşya merdivenden taşınacaksa merdiven genişliği vb. durumlar faktörlerdendir . Lakin ana temel eşya hacminden kaynaklanmaktadır.

Bu Konuya firmamızın açıklık getirmiş olduğu tablo aşağıda yer almaktadır.(Bu veriler temsilidir daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi aramanız iyi olacaktır.)

Eşya HacmiKişi Sayısı
5-15³ Ev Eşyası(Parça Ev Eşyası)2 Kişi
15-25³ Ev Eşyası(1+1 Ev Eşyası)3 Kişi
25-35³Ev Eşyası (2+1 Ev Eşyası )5 Kişi
35-55³ Ev Eşyası(3+1 Ev Eşyası)7 Kişi
Ataşehir Eşya Depolama Kaç kişi İle Gerçekleşir?

Ataşehir Eşya Depolama Konusunda Dikkat Edilecek Hususlar

Depolama hizmetinizde dikkatli ve dikkatli olun. İyi hizmet için modern yöntemler kullanarak doğru iletişim ile profesyonelliğe karşı çıkmak gerekir. Ataşehir’in depolama hizmetleri modern gelişmeler ışığında verilmektedir. Depolama sürecindeki tüm uygulamalar profesyonelce çalıştırılmalıdır. Kalite, özellikle paketleme söz konusu olduğunda önemli bir kuraldır. Nitelikli personel işe almak net bir yaklaşımdır. Taşıma ve depolama işlemleri sırasında büyük özen ve dikkat gereklidir.  Depolama yerinin paketleme kısmına dikkat edin. İşin güvenlik kısmı gelince ikiye katlanıyor. Eşyalarını güvenli bir yerde veya tesiste bırakmak isteyen müşteriler Ataşehir kiralık depo olarak hizmet vermeye hazırdır. Depomuz 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Müşterilerimiz diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilir ve eşyalarını kontrol edebilirler.

Depolama sektörünün her türlü olumsuz duruma yönelik çözümlerle gelişmesi gerekiyor. Bu gelişmenin başlangıcı sigorta ve güvenlikte önemli bir konudur. Ataşehir’in ev depolama alanı her türlü afet ve olumsuz koşullardan korunmaktadır. Zararlılara karşı önlemler alındı. Güvenliğimiz mükemmel ve eşyalarınız güvende. Tüm bu detayları ile Ataşehir, depolama alanında uzmandır.  Ataşehir eşya depolama yeri klimaya odaklanır. Özellikle eşyalar uzun süreli bir depolama sürecindeyse, iklimlendirme bağlamında olmaları çok daha önemlidir. Eşyalar nemli ortamlardan uzak tutulmalıdır.

Aksi takdirde deformasyon oranı yüksek olacaktır. Ve yine, ısı her şeyi şişirir ve yok eder. Bu kapsamda depo, sıcaklık ve nemin belirli seviyelerde tutulması için izlenir. Depolama yerimizin çalışanları, alanında eğitimli profesyonellerdir. Eşyaları nasıl taşıyacakları ve istifleyecekleri konusunda eğitilirler. Bu, mallar teslim edildiğinde envanter sisteminden geçtiği anlamına gelir. Ataşehir eşya depolama alanındaki eşya listesine ihtiyaç duyulması anlamına gelir. Bu envanter yönetimi listesi, malları alırken ve teslim ederken kullanılır.

Eşya depolarken temizlik olmazsa olmaz bir kuraldır. Bu, temizlik faaliyetlerinin düzenli olarak gerçekleştirildiği anlamına gelir. Günlük hava ve hijyenik temizlik, ürünlerinizi daha temiz ve sağlıklı tutar. Depolama seçenekleri farklıdır. Bu seçeneklere ek olarak sağlam ve dayanıklıdır. 24 saat güvenlik kamerası ile korunmaktadır. Ayrıca, güvenli bir depolama hizmeti vardır. Depomuz merkezdedir. Ayrıca gerekli güvenlik önlemleri de alınmaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama Nakliye Özellikleri

Eşya depolama fiyat bilgimiz aşağıdaki gibidir. Not: 6 Ay ve üstü Eşya Depolama Da Hizmetinde %20 İndirim Uygulanmaktadır.

2022 Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ataşehir Kiralık Depo400 TL İle 600 TL
2+1 Ataşehir Kiralık Depo600 TL ile 900 TL
3+1 Ataşehir Kiralık Depo900 TL ile 1200 TL
4+1 Ataşehir Kiralık Depo1200 TL ile 1500 TL
2022 Ataşehir eşya depolama fiyatları

Ataşehir eşya depolama uzmanı olarak bu alanda mevcut tüm hizmetlerimize ek hizmetler ekledik. Daha önce bu alanda çalışmış olan çalışanların artık şirketimizde çalışıyor olması başarı noktamızı bir üst seviyeye taşınır. Özellikle adresten depolama yerine kaliteli bir şekilde teslim edilmesini garanti eder. Bu depolama yerine getirirseniz, nakliye için ücret ödemezsiniz. Size uygun paketi seçtikten sonra bu hizmeti ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Ancak, bu tüm paketler için geçerli değildir. Daha büyük ve daha fazla ürün nakliye masraflarını karşılayabilir.

Ataşehir’de eşya depolaması yapan firmamız son teknolojiyi kullanarak depolama çözümleri sunmaktadır. Depolama uzmanı olarak tüm konularda müşteri memnuniyeti odaklı araştırmalar sunuyoruz. Hiç hizmet almamış müşterilerimizin ürünlerini saklamak için daha kibar hizmet vereceğiz.  Teklifler sektörümüzde çok önemli bir konudur. Sonuç olarak, yeni hizmet alan varlıklarınız, yüksek kaliteli hizmet modeli kapsamında depolama alanlarında korunmaktadır. Geleneksel depolama yöntemlerine ek olarak daha modern son kullanıcı hizmetleri sunuyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama konusunda uzman ekibimiz tarafından sürekli geliştirilmekte olan depolama hizmetimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Depolama denilince akla gelen ilk şey evde kullanılan ev eşyalarını bir depolama yerinde bir süre saklamaktır. Evet, bazı paket modellerde bu durum söz konusu olabilir.  Ancak sadece bireysel müşterilere hizmet vermekle kalmıyor, kurumsal müşteriler için de oldukça cazip bir iş modeli sunuyoruz. Bu konuya bir örnek vermek gerekirse, şirketinizin ana gelir kaynağının, depolama yerinde depolanan mallar olduğundan emin olun. Bu depolama konumunda depolanan öğeler, mevcut işiniz için herhangi bir zamanda alınabilir ve etkinleştirilebilir.

Ataşehir eşya depolama alanında her müşterinin kendine ait bir alanı bulunduğundan, kendi eşyalarını diğer müşterilerinkilerle karıştırması söz konusu değildir. Tercih ettiğiniz saklama modeli, eşyanın saklama alanına nasıl sığdığına bağlıdır. Standart model iki cihaza uyar. Ancak odanın geri kalanını boşaltıp kullanabilirsiniz ya da daha sonra kendi eşyalarınızı getirebilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Avantajları

Ataşehir eşya depolama hizmeti ile maddi ve manevi değeri olan eşyaları güvenle depolayabilirsiniz. Büyük, ağır ve taşınması zor eşyalarınızı sizin için profesyonel ve güvenli bir şekilde saklıyoruz. Evinizde kullanılmayan eşyalar için her zaman yeterli alan olmayabilir. Evinizin veya ofisinizin kalabalık görüntüleri sizi rahatsız edebilecek ve yaşam alanınızı daraltabilecek bir boyuta ulaşabilir. Kullanılmayan eşyaları bir depolama yerinde saklayarak yaşam alanını karmaşıklıktan kurtarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz profesyonel bir depolama tesisi bulmak. Ataşehir depolama olarak yüksek malzeme ve moral değeri ile eşyalarınızı sizler için güvende tutuyoruz. Sizin için değerli olan bizim için de değerlidir.

Ataşehir Eşya Depolama Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Eşya Depolama Alanlarındaki Hijyen Nasıl Sağlanıyor?

Depolama alanlarında hijyen konusuna özel önem verilmektedir. Depolama alanlarında gerekli hijyen periyodik zaman dilimlerinde titizlikle yapılır. Hijyen dışında her gün depoların havalandırılması sağlanmaktadır.

Eşyamı Teslim Ederken Envanter İşlemi Uygulanıyor Mu?

Teslimatın gerçekleşme aşamasında eşyalarınızın bir envanter listesi çıkarılır. Bir örneği size verilirken diğer örnek imzalı bir şekilde bizde kalır. Teslimat aşamasında bu envanter listesi baz alınarak eşyalarınızın teslimatı yapılır.

İstanbul Eşya Depolama✅Profesyonel Depolama Hizmeti
K3 Yetki Belgesi 2022✅Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları Güncel 2022
Profesyonel Paketleme✅En Çok Depo Hizmeti Sunan Firmayız
1976’dan Beri Depolama Hizmeti✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurucu Üyesi
Eşya Depolama

Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Eşya Depolama Alanlarındaki Hijyen Nasıl Sağlanıyor?

Depolama alanlarında hijyen konusuna özel önem verilmektedir. Depolama alanlarında gerekli hijyen periyodik zaman dilimlerinde titizlikle yapılır. Hijyen dışında her gün depoların havalandırılması sağlanmaktadır.

Eşyamı Teslim Ederken Envanter İşlemi Uygulanıyor Mu?

Teslimatın gerçekleşme aşamasında eşyalarınızın bir envanter listesi çıkarılır. Bir örneği size verilirken diğer örnek imzalı bir şekilde bizde kalır. Teslimat aşamasında bu envanter listesi baz alınarak eşyalarınızın teslimatı yapılır.